ÖVRIGT / Diverse / Tidningskorg 11108109
*
nr 1110 8109
Tidningskorg
50/60-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:22:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 19:21:06
1
400 kr
21/5 08:37:30
2
150 kr
21/5 08:37:30
1
200 kr (Budbetjänt)
21/5 08:37:43
2
250 kr
21/5 08:37:43
1
300 kr (Budbetjänt)
21/5 08:38:07
2
350 kr
21/5 08:38:07
1
400 kr (Budbetjänt)
21/5 08:38:25
2
450 kr
21/5 17:18:24
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: tidningskorg
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:38
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 19:54
*
Tidningskorg
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8109
Tidningskorg
50/60-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 19:21:06 | 1 | 400 kr |
21/5 08:37:30 | 2 | 150 kr |
21/5 08:37:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
21/5 08:37:43 | 2 | 250 kr |
21/5 08:37:43 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
21/5 08:38:07 | 2 | 350 kr |
21/5 08:38:07 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
21/5 08:38:25 | 2 | 450 kr |
21/5 17:18:24 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: tidningskorg
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:38 -
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 19:54